Carsten

Danmark

Lad os udvikle noget sammen.

0 kr. - 150.000 kr.

Jeg er som udgangspunkt kun interesseret i projekter/virksomheder der har bæredygtig tilgang til forretningsmodellen og formål.

Det betyder ikke noget om du har en god ide, eller om du allerede har genereret revenue. Står du med konkrete udfordringer og et fedt produkt der løser virkelige problemer så tag fat i mig.

Jeg kan bidrage med:

Du skal tage fat i mig, hvis du har brug for en Investor, Advisor, Board member eller lign. med speciale i design tænkning, IPR eller UX.

Jeg har +10 års erfaring med udviklingsprojekter, design, og IPR. Er selv bidt af iværksætterløven. Sidder på nuværende tidspunkt i en produktionsvirksomhed til industrien med et bredt netværk til sundhed, grøn energi, IT udvikling mm.

Investerings kriteria

Tilbyder følgende:
Investering, Bestyrelse/rådgivning,
Interesse i følgende branche(r):
E commerce www teknologi, Biotek medico sundhed, Medie underholdning, Handel service, Cleantech energi miljø, Bygge anlæg, Uddannelse rådgivning,

Bliv medlem af Capino i dag

Kom i gang i dag

Har du allerede en konto Log ind